Piknik ekologiczny (fot.W.Stachnik)

Dnia 24.04.2024 r. na terenie ogrodu szkolnego odbył się piknik ekologiczny, na którym rozdaliśmy mieszkańcom regionu tarnowskiego 350 sadzonek drzew i krzewów, mamy nadzieję, że długo będą cieszyć odbiorców, zazielenią nasz region oraz wspomogą w walce z zanieczyszczeniem powietrza. Podczas pikniku zadbaliśmy również o naszą przestrzeń dosadzając sadzonki cisów, trzmieliny i bluszczu oraz zakładając hotel dla owadów na istniejącej łące kwietnej.
Dziękujemy pracownikom Zespołu Parków Krajobrazowych za wspólną akcję oraz uczniom z klasy 1a i " Spółdzielni Hetmanka" za wielką pomoc w przeprowadzeniu pikniku, daliście przykład jak można działać dla dobra planety zaczynając od własnego podwórka.
Organizator akcji p. Monika Porębska